https://www.fabrykasily.pl/

Karolina Trębska

Instruktor Fitness

Z zawodu fizjoterapeuta, z wieloletnim stażem, prywatnie matka dwójki dzieci. Zaraża optymizmem i pogodą ducha, świadczy o tym fakt, że najpierw ją słychać, a dopiero później widać!
Swoją przygodę z zajęciami fitness rozpoczęła jako uczestnik, lecz doświadczenie i zbiegi okoliczności, doprowadziły ją na stanowisko instruktorskie.  

Jest instruktorem Fly Joga, Sztang i TRX. Jednak jej konikiem jest "Zdrowy kręgosłup".

"Jeżeli bolą plecy, ciężko wstać z łóżka, a zrobienie przysiadu graniczy z cudem, to moje zajęcia są właśnie dla Ciebie! Pomogę Ci odzyskać sprawność, pogodę ducha oraz życie bez bólu. Zapraszam!"

Julia Anyszewska

Pracownik Recepcji

Z natury spokojna, rozważna i pomocna. Z łatwością nawiązuje relacje ludźmi. Studentka Zarządzania na Akademii Nauk Stosowanych w Skierniewicach.

W wolnych chwilach lubi poszaleć

w gronie najbliższych, w podróży i na koncertach :)

PROMOCJE

CENNIK

DRUŻYNA FORMY

OFERTA

 

KONTAKT

PLAN ZAJĘĆ

O NAS

DRUŻYNA FORMY

Marcin Kaliszek

Trener Personalny / Instruktor  

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi a obecnie student Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie. Całe życie związany ze sportami drużynowymi. Instruktor piłki nożnej, instruktor koszykówki oraz Trener Personalny. Uwielbia trening funkcjonalny

i wszystkie nowości związane ze sportem.  Jako sędzia szczebla centralnego PZPN olbrzymia wagę przykłada do przygotowania fizycznego i motorycznego. 

 

Kasia Seliga

Pracownik Recepcji

Ciągle uśmiechnięta i pomocna osoba.
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej

w Warszawie.  Jest osobą kreatywną,  serdeczną,

cierpliwąa przy tym życzliwa, otwarta i... rozgadana! 

 

 

 

Kasia Pawlata

Instruktor Fitness 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki - uprawnienia państwowe nadane z ramienia Ministerstwa Sportu i Turystyki, Instruktor Gimnastyki Kompensacyjno-Korkcyjnej.
„Już od dziecka byłam bardzo aktywna fizycznie. Od 6 roku życia uczęszczałam na zajęcia 
z tańca nowoczesnego i trenowałam tą dyscyplinę przez 9 lat. Brałam również udział w zajęciach judo, pływania, piłki siatkowej, co bardzo wpłynęło na moją wszechstronność ruchową. Nieustannie staram się rozwijać uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i konwencjach, mi.in.: Pump&Tone, Reebok Martial Arts, Basic Step, Aktywne 9 miesięcy, Klub Aktywnej Mamy i inne.
W pracy instruktora najbardziej cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju osobistego, 
bliski kontakt z ludźmi oraz zarażanie ich pozytywną energią. A tej mam bardzo dużo.

Na zajęciach staram się utrzymywać luźną i radosną atmosferę, lecz zarazem przykładam dużą wagę do technicznej poprawności i odpowiedniej intensywności wykonywanych ćwiczeń. Swoimi zajęciami chcę szerzyć przekonanie, że aktywność fizyczna to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale także recepta na zdrowie i aktywne życie. Na zajęciach daję z siebie wszystko,

a u uczestników cenię pozytywne nastawienie i zaangażowanie. Zapraszam na wspólny trening!”

Arkadiusz Plaskota

Trener Personalny  

Pasjonat aktywności fizycznej od kilkunastu lat. Gdy pierwszy raz miał kontakt z siłownią, postanowił pogłębiać swoją wiedzę

i umiejętności w tej dziedzinie. Jednak jego przygoda ze sportem nie kończy się tylko na treningu siłowym. Aktywność ruchowa jest dla niego kluczem do doskonałego samopoczucia, dlatego też swoją energię pożytkuje w Akademii GORILA trenując sporty walki oraz  w plenerze jeżdżąc na rowerze i biegając. Poszerza swoje umiejętności uczestniczy w szkoleniach z zakresu treningu personalnego i funkcjonalnego. Promuje zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia.

Jego motto brzmi „SPORT TO NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE.” 

TRENERZY

INSTRUKTORZY

Joanna Gałka - Walczykiewicz

Instruktor Fitness

 

Sylwia Dzięcioł

Instruktor Fitness

Swoją przygodę z zajęciami fitness zaczęła kilka lat temu od strony uczestnika, ale po kilkuset treningach, kilkunastu tysiącach przysiadów i mniej więcej takiej samej ilości brzuszków uznała, że spróbuje swoich sił po drugiej stronie. W efekcie w 2014 roku ukończyła kurs i została Instruktorem Fitness.

”Ta przygoda trwa już bardzo długo i nie zakończy się chyba nigdy bo jest to moja pasja, uzależnienie i wielka miłość, chyba z wzajemnością."

Karolina Korczyńska

Menager / Pracownik Recepcji

To dopiero temperament!!
Uśmiechnięta, pomocna, wygadana, zaradna, a przy tym urocza! 

To właśnie cała Karolina :)

Do tego wszystkiego absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego.

Jej motto: "życie jest piękne!" :)

 

Karolina Korczyńska

Menager / Pracownik Recepcji

To dopiero temperament!!
Uśmiechnięta, pomocna, wygadana,

zaradna, a przy tym urocza! 

To właśnie cała Karolina :)

Do tego wszystkiego absolwentka

Uniwersytetu Łódzkiego.

Jej motto: "życie jest piękne!" :)

Justyna Graczyk

Instruktor Fitness

Jestem nauczycielką jogi Ashtanga Vinyasa Yoga RYT 200H i psycholożką.

Z pasji do całościowego rozwoju uczę jogi holistycznie.

Na zajęciach łączę potrzeby ciała i umysłu.

Emilia Sobieszek

Pracownik Recepcji

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Miłośniczka Polskich Tatr i pieszych wycieczek.

 

 

Julia Anyszewska

Pracownik Recepcji

Z natury spokojna, rozważna i pomocna. Z łatwością nawiązuje relacje ludźmi. Studentka Zarządzania na Akademii Nauk Stosowanych w Skierniewicach. W wolnych chwilach lubi poszaleć w gronie najbliższych, w podróży i na koncertach :)

Emilia Sobieszek

Pracownik Recepcji

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego. Miłośniczka Polskich Tatr i pieszych wycieczek.

Magda Miszczak

Pracownik Recepcji

Absolwentka kierunku Turystyka i Rekreacja Spokojna, uśmiechnięta, pomocna, cierpliwa oraz komunikatywna osoba o pozytywnym nastawieniu do życia :)