https://www.fabrykasily.pl/

Arkadiusz Plaskota

Trener Personalny  

Pasjonat aktywności fizycznej od kilkunastu lat. Gdy pierwszy raz miał kontakt z siłownią, postanowił pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie. Jednak jego przygoda ze sportem nie kończy się tylko na treningu siłowym. Aktywnoścć ruchowa jest dla niego kluczem do doskonałego samopoczucia, dlatego też swoją energię pożytkuje w Akademii GORILA trenując sporty walki oraz w plenerze jeżdżąc na rowerze i biegając. Poszerza swoje umiejętności uczestniczy w szkoleniach z zakresu treningu personalnego

i funkcjonalnego. Promuje zdrowe odżywianie i zdrowy styl życia.

Jego motto brzmi „SPORT TO NAJPIĘKNIEJSZA CHOROBA I NAJZDROWSZE UZALEŻNIENIE.” 

Krzysztof Ciszewski

Instruktor Treningu Funkcjonalnego

Magister Nauczania Wychowania Fizycznego i Przyrody ;)
Trener II klasy w Judo, Instruktor Judo, Instruktor Kulturystyki. Doświadczenie w pracy trenerskiej od 2004 roku. Czynny nauczyciel wychowania fizycznego od 2010 roku.
Pasjonat sztuk walki i Rugby. 19 lat kariery zawodniczej w Judo.
Wielokrotny Medalista: 
- Mistrzostw Polski. 
- Pucharów Polski,
- Mistrzostw Polski w Kata,
- Akademickich Mistrzostw Polski,
- Mistrzostw Polski Gwardia, 
- Turniejów Międzynarodowych i Ogólnopolskich Judo.

Miłośnik ciężkiego wysiłku i sportu w każdym wydaniu.
Lubi stawiać sobie cały czas nowe wyzwania i pokonywać własne słabości. Po zakończeniu kariery sportowej musiał sprawdzić jak to jest ukończyć półmaraton, maraton, 3xBieg Morskiego Komandosa!
Ceni ludzi szczerych i ambitnych, którzy są autentyczni w swojej postawie życiowej i dochodzą do czegoś ciężką pracą, systematycznością i nie wspomaganiem się środkami anabolicznymi - Jest dużym przeciwnikiem sterydów!
Od swoich podopiecznych wymaga zaangażowania, a za to zaangażowanie jest w stanie oddać całego siebie (zresztą można spytać jego uczniów :))

 

Kasia Pawlata

Instruktor Fitness 

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna, Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki - uprawnienia państwowe nadane z ramienia Ministerstwa Sportu i Turystyki, Instruktor Gimnastyki Kompensacyjno-Korkcyjnej.
„Już od dziecka byłam bardzo aktywna fizycznie. Od 6 roku życia uczęszczałam na zajęcia

z tańca nowoczesnego i trenowałam tą dyscyplinę przez 9 lat. Brałam również udział w zajęciach judo, pływania, piłki siatkowej, co bardzo wpłynęło na moją wszechstronność ruchową. Nieustannie staram się rozwijać uczestnicząc w różnorodnych szkoleniach i konwencjach, mi.in.: Pump&Tone, Reebok Martial Arts, Basic Step, Aktywne 9 miesięcy, Klub Aktywnej Mamy i inne.
W pracy instruktora najbardziej cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju osobistego,

bliski kontakt z ludźmi oraz zarażanie ich pozytywną energią. A tej mam bardzo dużo.

Na zajęciach staram się utrzymywać luźną i radosną atmosferę, lecz zarazem przykładam dużą wagę do technicznej poprawności i odpowiedniej intensywności wykonywanych ćwiczeń. Swoimi zajęciami chcę szerzyć przekonanie, że aktywność fizyczna to nie tylko sposób spędzania wolnego czasu, ale także recepta na zdrowie i aktywne życie. Na zajęciach daję z siebie wszystko , a u uczestników cenię pozytywne nastawienie i zaangażowanie. Zapraszam na wspólny trening!”

Karolina Krawczyk

Pracownik Recepcji

To dopiero temperament!!
Uśmiechnięta, pomocna, wygadana, zaradna, a przy tym urocza! 

To właśnie cała Karolina :)

Do tego wszystkiego absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego.

Jej motto: "życie jest piękne!" :)

 

Kasia Seliga

Pracownik Recepcji

Ciągle uśmiechnięta i pomocna osoba.
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

Jest osobą kreatywną,  serdeczną, cierpliwą,

a przy tym życzliwa, otwarta i... rozgadana! 

 

Beata Tyborowska

Instruktor Fitness

Doświadczona tancerka, choreograf. Z tańcem związana od najmłodszych lat.

Specjalizuje się w stylu jazzowym i showdance. Oprócz tańca uwielbia

sport i aktywność fizyczną. Beata prowadzi inspirowany latami 80' 90' Classic Aerobic.

Gabrysia Małyszko

Instruktor Fitness  

Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Fitness - Nowoczesne Formy Gimnastyki ,Licencjonowany Instruktor ZUMBA® Fitness, członek Zumba Instructor Network, były wykładowca na kursie dla przyszłych Instruktorów Fitness, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, z fitnessem związana od 1999 roku. 
Od najmłodszych lat roztańczona . W szkole podstawowej rozpoczęła przygodę z tańcem nowoczesnym oraz jazzowym , należała do zespołów tanecznych. To zakorzeniło w Niej na stałe zamiłowanie do aktywności fizycznej , muzyki, tańca. W szkole średniej pierwszy raz zasmakowała ćwiczeń – zajęć fitness i tak już zostało. Na swoim koncie ma wiele certyfikatów potwierdzających Jej umiejętności. 
Aktualnie pozytywnie uzależniona od ćwiczeń. Specjalizuje się we wszystkich typach zajęć wzmacniających – rzeźbiących i kształtujących ciało. Uwielbia zajęcia, w których jest moc

i energia. Nie wyobraża sobie zajęć bez energetycznej, motywującej muzyki.

Uśmiechy i pozytywne zmęczenie po ćwiczeniach wśród uczestników Jej zajęć to największa motywacja do dalszej pracy. 
„Jeżeli wypełnimy siebie tym co kochamy, będziemy mieli co dać Innym..” 
Tym mottem kieruje się w swojej pracy Instruktora, przekazując swoje zamiłowanie i pasję do fitnessu uczestnikom zajęć.

Łukasz Kowalczyk

Instruktor Cross Trening

 

 

Marcin Kaliszek

Trener Personalny   

Absolwent Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Łodzi a obecnie student Wyzszej Szkoły Edukacja w Sporcie. Całe życie związany ze sportami drużynowymi. Instruktor piłki nożnej, instruktor koszykówki oraz Trener Personalny. Uwielbia trening funkcjonalny

i wszystkie nowości związane ze sportem.  Jako sędzia szczebla centralnego PZPN olbrzymia wagę przykłada do przygotowania fizycznego i motorycznego. 

 

DRUŻYNA FORMY

Joanna Gałka - Walczykiewicz

Instruktor Fitness

 

O NAS

PLAN ZAJĘĆ

KONTAKT

 

OFERTA

DRUŻYNA

CENNIK

PROMOCJE