https://www.fabrykasily.pl/

PROMOCJE

CENNIK

DRUŻYNA FORMY

OFERTA

 

KONTAKT

PLAN ZAJĘĆ

O NAS

ZAJĘCIA GRUPOWE

 

PŁASKI BRZUCH

Jeśli chcesz mieć PŁASKI BRZUCH, konieczne jest wzmocnienie jego mięśni. Na zajęciach będziemy pracować zarówno na zewnętrznymi warstwami, jak i mięśniami głębokimi, silnie koncentrując się na poprawności wykonywania ćwiczeń.

Każdy może spróbować swoich sił. Zapraszamy!

 

MAMA W FORMIE

Jedyne w Skierniewicach zajęcia dla kobiet w ciąży.

Korzyści płynące z uczestnictwa w ćwiczeniach:

  • poprawa funkcjonowania układu krążenia i oddechowego

  • lepsza tolerancja wysiłku w czasie ciąży i porodu

  • uelastycznienie mięśni dna miednicy

  • pozytywny wpływ na przebieg ciąży, poród, połóg oraz dziecko

  • poprawa ogólnego samopoczucia.

Zajęcia są dostosowane do każdego trymestru ciąży.

Na zajęcia zapraszamy również świeżo upieczone mamy, które chcą wdrożyć swój organizm do treningów.

Zaleca się, aby odczekać około 8 tygodni po porodzie naturalnym, 10-14 tygodni po zabiegu cesarskiego cięcia.

 

TRENING FUNCJONALNY 

Celem treningów funkcjonalnych jest wszechstronne wzmocnienie całego ciała. Nie są one nakierunkowane na wzrost masy mięśniowej lecz na poprawę sprawności, koordynacji i gibkości.

Podczas treningu naśladowane są ruchy wykonywane na co dzień przy zwykłych czynnościach, lecz w szybszym tempie i z większą ilością powtórzeń. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko urazów w życiu codziennym.

Bardzo ważną zaletą tej formy ćwiczeń jest również wzmacnianie tzw. mięśni głębokich, odpowiadających za utrzymanie prawidłowej postawy ciała – zmniejszenie ryzyka występowania bólu kręgosłupa. Trening funkcjonalny jest szczególnie wskazany dla osób prowadzących siedzący tryb życia, których gorset mięśniowy jest często słaby.

W celu zachowania dużej różnorodności ruchów wykorzystywane są dodatkowo przyrządy dostępne w naszym klubie:

liny, box'y, odważniki kulowe kettlebel, piłki lekarskie, taśmy, worki bułgarskie, kamizelki obciążeniowe, płotki i wiele innych.

Instruktor zadba, żeby każdy dał z siebie wszystko i odpowiednio zmotywuje do pracy bacznie pilnując przy tym prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń!

 

 

FAT BURNING

Fat burning - to zestaw ćwiczeń wzmacniających w szybkim tempie. Działa głównie na dolne partie ciała: brzuch, biodra, uda, pośladki.

Ma charakter aerobowy (tlenowy) - podczas treningu rozgrzejesz całe ciało, wzmocnisz układ oddechowy i krążenia oraz poprawisz koordynację ruchową.

Intensywność zajęć jest dobrana w taki sposób, aby szybko zredukować poziom tkanki tłuszczowej.

 

 

MF TRENING

MF Trening to zajęcia prowadzone w koncepcji obwodowo stacyjnej

Zajęcia mają na celu:

- doskonalenie sprawności fizycznej, redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wysportowana i proporcjonalna sylwetka

- zdrowie i funkcjonalność w odniesieniu do siedzącego trybu życia

- program zawiera ćwiczenia z systemu CrossFit, treningu funckjonalnego, treningu siłowego oraz gimnastyki korekcyjnej

- indywidualny dobór obciążeń i intensywności ćwiczeń względem uczestników

- zajęcia dostosowane zarówno dla osób zaawansowanych jak i rozpoczynających swoją przygodę z aktywnym i prozdrowotnym trybem życia.

 

ABT

To zajęcia mające na celu wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha, ud i pośladków.

Trening ten polega na uelastycznieniu i wzmocnieniu mięśni oraz nadaniu im wymarzonego kształtu. Efektem takich ćwiczeń jest płaski brzuch, jędrne uda i mocne pośladki. Poprawie ulegają też siła, wydolność i wytrzymałość organizmu.

Do pomocy wykorzystujemy sprzęt w postaci hantli, obciążeń na nogi czym gum oporowych, a także wykonujmy ćwiczenia z użyciem ciężaru własnego ciała. Dzięki ćwiczeniom pozbędziesz się uciążliwej oponki w talii czy wystających boczków, w widoczny sposób ujędrnisz i podniesiesz pośladki, a dzięki przysiadom wyszczuplisz uda i wyeliminujesz tzw. skórkę pomarańczową.

Przekonaj się, że warto!

 

CHODŹ ODETCHNĄĆ - SPOKOJNA JOGA

Chodź odetchnąć -spokojna joga Te zajęcia to delikatna, bezpieczna praca z ciałem. Sekwencje jogi, przez które przechodzimy pozwalają na wyciszenie układu nerwowego poprzez łagodne rozciąganie i wzmocnienie połączone z oddechem. Praktyka pozwoli Ci na relaks po całym dniu. Da ukojenie dla głowy i ciała. Zajęcia są odpowiednie dla osób początkujących.

 

ZDROWE CIAŁO

Zajęcia zalecane dla każdego, niezależnie od wieku, czy poziomu wytrenowania. Miła dla ucha muzyka, nadającą rytm i tempo pracy, towarzyszyć będzie podczas wzmacniania całego ciała. Stosowane będą taśmy, piłki, hantle, itp - a wszystko pod czujnym okiem instruktora. Głównym celem zajęć jest profilaktyka zapobiegawcza bólom mięśni przykręgosłupowych i stawów.

 

TBC 

To plan treningowy, który pozwoli Ci wysmuklić sylwetkę, spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić ciało.

Każde ćwiczenie ukierunkowane jest na inną partię mięśni, dzięki temu, mimo nieustannego wysiłku całego organizmu, nie ulegają one przeciążeniom. Wysiłek interwałowy, opierający się na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie i ćwiczeniach cardio zagwarantuje Ci szybkie efekty. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na płeć i poziom wytrenowania. Sam decydujesz o poziomie intensywności. Wykonujemy ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała lub prostymi przyrządami typu hantle, gumy, stepy itp.

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

"Wstajesz rano z bolącymi plecami; szyja daje o sobie znać, po całym dniu pracy przy komputerze; po całym dniu noszenia dziecka dokucza biodro i bark; jesteś osobą która nie umie ćwiczyć sama w domu i szuka miejsca oraz osób z którymi będzie czuła się dobrze; motywacji ... to te zajęcia będą dla Ciebie idealne!" Zajęcia zdrowy kręgosłup są zajęciami stworzonymi dla każdego! Polegają na uaktywnieniu mięśni głębokich, które tak bardzo są potrzebne w prawidłowej postawie ciała. Na zajęciach rozciągamy przykurczone mięśnie, gdyż w większości dnia jesteśmy w pozycjach zamkniętych. Wzmacniamy osłabione mięśnie, w celu uaktywnienia ich oraz pobudzenia czucia głębokiego czyli propriocepcji. Uczymy się prawidłowej techniki ćwiczeń, aby zmniejszyć ilość kontuzji, świadomości ciała w przestrzeni co zwiększa równowagę.

 

 

PUMP & TONE

Pump & Tone to koncepcja treningu wytrzymałości siłowej ze sztangą przy muzyce.

To idealny trening grupowy, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w czasie którego zbudujesz wytrzymałość mięśni, wzmocnisz gorset mięśniowy, poprawisz metabolizm. Każdy uczestnik zajęć dobiera obciążenie do indywidualnych możliwości, dla ćwiczonej w danej sekwencji grupy mięśniowej. Dzięki regularności i powtarzalności, skupiamy się na technice wykonania i progresie treningowym.

 

CHODŹ FIKNĄĆ - DYNAMICZNA JOGA

Zajęcia oparte na płynnych przejściach między asanami (pozycjami), cechuje je duża różnorodność.

Każde zajęcia są inne w zależności od tematu naszej praktyki. Np. otwarcie bioder, wzmocnienie obręczy barkowej, otwarcie klatki piersiowej.

Dynamiczna joga to zajęcia dla każdego, kto chce pracować nad świadomością swojego ciała i jego siłą. Różnorodność sekwencji pozwala na modyfikacje dostosowane do uczestników zajęć. Początkujący otrzymają warianty pozycji dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Osobom zaangażowanym w inne formy aktywności umożliwi rozluźnienie i otwarcie.

Zajęcia pomogą Ci uelastycznić i wzmocnić ciało. Dadzą możliwość świadomej bezpiecznej aktywności.

Połączą Twój oddech z ruchem, co pozwoli oczyścić i uspokoić umysł.

FIT KIDS

Zajęcia sportowo-taneczne to doskonały sposób na aktywne spędzenie czasu. Dzieci zdobywają na zajęciach umiejętności współdziałania w grupie, akceptacji samego siebie i innych, pokonywania barier swoich możliwości. Ponadto rozwijają pamięć, orientację, inteligencję twórczą .Rozwijają swoje zmysły przede wszystkim równowagi i koncentracji. A co najważniejsze takie zajęcia pomagają w rozładowaniu energii . A to wszystko poprzez zabawę połączoną z muzyką oraz elementami sportu.