https://www.fabrykasily.pl/

PROMOCJE

CENNIK

DRUŻYNA FORMY

OFERTA

 

KONTAKT

PLAN ZAJĘĆ

O NAS

ZAJĘCIA GRUPOWE

 

PŁASKI BRZUCH

Jeśli chcesz mieć PŁASKI BRZUCH, konieczne jest wzmocnienie jego mięśni. Na zajęciach będziemy pracować zarówno na zewnętrznymi warstwami, jak i mięśniami głębokimi, silnie koncentrując się na poprawności wykonywania ćwiczeń.

Każdy może spróbować swoich sił. Zapraszamy!

 

MAMA W FORMIE

Jedyne w Skierniewicach zajęcia dla kobiet w ciąży.

Korzyści płynące z uczestnictwa w ćwiczeniach:

  • poprawa funkcjonowania układu krążenia i oddechowego

  • lepsza tolerancja wysiłku w czasie ciąży i porodu

  • uelastycznienie mięśni dna miednicy

  • pozytywny wpływ na przebieg ciąży, poród, połóg oraz dziecko

  • poprawa ogólnego samopoczucia.

Zajęcia są dostosowane do każdego trymestru ciąży.

Na zajęcia zapraszamy również świeżo upieczone mamy, które chcą wdrożyć swój organizm do treningów.

Zaleca się, aby odczekać około 8 tygodni po porodzie naturalnym, 10-14 tygodni po zabiegu cesarskiego cięcia.

 

TRENING FUNCJONALNY 

Celem treningów funkcjonalnych jest wszechstronne wzmocnienie całego ciała. Nie są one nakierunkowane na wzrost masy mięśniowej lecz na poprawę sprawności, koordynacji i gibkości.

Podczas treningu naśladowane są ruchy wykonywane na co dzień przy zwykłych czynnościach, lecz w szybszym tempie i z większą ilością powtórzeń. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko urazów w życiu codziennym.

Bardzo ważną zaletą tej formy ćwiczeń jest również wzmacnianie tzw. mięśni głębokich, odpowiadających za utrzymanie prawidłowej postawy ciała – zmniejszenie ryzyka występowania bólu kręgosłupa. Trening funkcjonalny jest szczególnie wskazany dla osób prowadzących siedzący tryb życia, których gorset mięśniowy jest często słaby.

W celu zachowania dużej różnorodności ruchów wykorzystywane są dodatkowo przyrządy dostępne w naszym klubie:

liny, box'y, odważniki kulowe kettlebel, piłki lekarskie, taśmy, worki bułgarskie, kamizelki obciążeniowe, płotki i wiele innych.

Instruktor zadba, żeby każdy dał z siebie wszystko i odpowiednio zmotywuje do pracy bacznie pilnując przy tym prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń!

Jak sam mówi "Trening, który mam prowadzić w dużej mierze oparty będzie na ćwiczeniach zapożyczonych ze sportów walki. Uważam, że zawodnicy sportów walki są przede wszystkim najsprawniejszymi jak i bardzo silnymi sportowcami. Będzie to trening holistyczny!"

 

TALIA OSY

Talia osy to zajęcia dla każdego, kto chciałby uwydatnić swoje atrybuty lub zwyczajnie poprawić kondycję mięśni brzucha, miednicy mniejszej oraz kondycję całego organizmu. Na zajęciach największy nacisk będzie skierowany na mięśnie: poprzeczny oraz prosty brzucha, mięśnie pośladkowe oraz na mięśnie grzbietu. W trakcie ćwiczeń będą wykorzystywane różne przybory/przyrządy treningowe oraz będą ćwiczenia na czas, aby zadziałać interwałowo i spalać tłuszcz nawet po zakończonych zajęciach.

Trzeba nadmienić, iż tylko systematyczny trening będzie przynosił efekty.

 

FAT BURNING

Fat burning - to zestaw ćwiczeń wzmacniających w szybkim tempie. Działa głównie na dolne partie ciała: brzuch, biodra, uda, pośladki.

Ma charakter aerobowy (tlenowy) - podczas treningu rozgrzejesz całe ciało, wzmocnisz układ oddechowy i krążenia oraz poprawisz koordynację ruchową.

Intensywność zajęć jest dobrana w taki sposób, aby szybko zredukować poziom tkanki tłuszczowej.

 

 

MF TRENING

MF Trening to zajęcia prowadzone w koncepcji obwodowo stacyjnej

Zajęcia mają na celu:

- doskonalenie sprawności fizycznej, redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wysportowana i proporcjonalna sylwetka

- zdrowie i funkcjonalność w odniesieniu do siedzącego trybu życia

- program zawiera ćwiczenia z systemu CrossFit, treningu funckjonalnego, treningu siłowego oraz gimnastyki korekcyjnej

- indywidualny dobór obciążeń i intensywności ćwiczeń względem uczestników

- zajęcia dostosowane zarówno dla osób zaawansowanych jak i rozpoczynających swoją przygodę z aktywnym i prozdrowotnym trybem życia.

 

ABT

To zajęcia mające na celu wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha, ud i pośladków.

Trening ten polega na uelastycznieniu i wzmocnieniu mięśni oraz nadaniu im wymarzonego kształtu. Efektem takich ćwiczeń jest płaski brzuch, jędrne uda i mocne pośladki. Poprawie ulegają też siła, wydolność i wytrzymałość organizmu.

Do pomocy wykorzystujemy sprzęt w postaci hantli, obciążeń na nogi czym gum oporowych, a także wykonujmy ćwiczenia z użyciem ciężaru własnego ciała. Dzięki ćwiczeniom pozbędziesz się uciążliwej oponki w talii czy wystających boczków, w widoczny sposób ujędrnisz i podniesiesz pośladki, a dzięki przysiadom wyszczuplisz uda i wyeliminujesz tzw. skórkę pomarańczową.

Przekonaj się, że warto!

 

CHODŹ ODETCHNĄĆ - SPOKOJNA JOGA

Chodź odetchnąć -spokojna joga Te zajęcia to delikatna, bezpieczna praca z ciałem. Sekwencje jogi, przez które przechodzimy pozwalają na wyciszenie układu nerwowego poprzez łagodne rozciąganie i wzmocnienie połączone z oddechem. Praktyka pozwoli Ci na relaks po całym dniu. Da ukojenie dla głowy i ciała. Zajęcia są odpowiednie dla osób początkujących.

 

BODY & MIND

Zajęcia zalecane dla każdego, niezależnie od wieku, czy poziomu wytrenowania. Miła dla ucha muzyka, nadającą rytm i tempo pracy, towarzyszyć będzie podczas wzmacniania całego ciała. Stosowane będą taśmy, piłki, hantle, itp - a wszystko pod czujnym okiem instruktora. Głównym celem zajęć jest profilaktyka zapobiegawcza bólom mięśni przykręgosłupowych i stawów.

 

TBC 

To plan treningowy, który pozwoli Ci wysmuklić sylwetkę, spalić tkankę tłuszczową i wzmocnić ciało.

Każde ćwiczenie ukierunkowane jest na inną partię mięśni, dzięki temu, mimo nieustannego wysiłku całego organizmu, nie ulegają one przeciążeniom. Wysiłek interwałowy, opierający się na ćwiczeniach wzmacniających mięśnie i ćwiczeniach cardio zagwarantuje Ci szybkie efekty. Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na płeć i poziom wytrenowania. Sam decydujesz o poziomie intensywności. Wykonujemy ćwiczenia z wykorzystaniem masy własnego ciała lub prostymi przyrządami typu hantle, gumy, stepy itp.

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

"Wstajesz rano z bolącymi plecami; szyja daje o sobie znać, po całym dniu pracy przy komputerze; po całym dniu noszenia dziecka dokucza biodro i bark; jesteś osobą która nie umie ćwiczyć sama w domu i szuka miejsca oraz osób z którymi będzie czuła się dobrze; motywacji ... to te zajęcia będą dla Ciebie idealne!" Zajęcia zdrowy kręgosłup są zajęciami stworzonymi dla każdego! Polegają na uaktywnieniu mięśni głębokich, które tak bardzo są potrzebne w prawidłowej postawie ciała. Na zajęciach rozciągamy przykurczone mięśnie, gdyż w większości dnia jesteśmy w pozycjach zamkniętych. Wzmacniamy osłabione mięśnie, w celu uaktywnienia ich oraz pobudzenia czucia głębokiego czyli propriocepcji. Uczymy się prawidłowej techniki ćwiczeń, aby zmniejszyć ilość kontuzji, świadomości ciała w przestrzeni co zwiększa równowagę.

 

 

PUMP & TONE

Pump & Tone to koncepcja treningu wytrzymałości siłowej ze sztangą przy muzyce.

To idealny trening grupowy, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w czasie którego zbudujesz wytrzymałość mięśni, wzmocnisz gorset mięśniowy, poprawisz metabolizm. Każdy uczestnik zajęć dobiera obciążenie do indywidualnych możliwości, dla ćwiczonej w danej sekwencji grupy mięśniowej. Dzięki regularności i powtarzalności, skupiamy się na technice wykonania i progresie treningowym.

 

CHODŹ FIKNĄĆ - DYNAMICZNA JOGA

Zajęcia oparte na płynnych przejściach między asanami (pozycjami), cechuje je duża różnorodność.

Każde zajęcia są inne w zależności od tematu naszej praktyki. Np. otwarcie bioder, wzmocnienie obręczy barkowej, otwarcie klatki piersiowej.

Dynamiczna joga to zajęcia dla każdego, kto chce pracować nad świadomością swojego ciała i jego siłą. Różnorodność sekwencji pozwala na modyfikacje dostosowane do uczestników zajęć. Początkujący otrzymają warianty pozycji dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Osobom zaangażowanym w inne formy aktywności umożliwi rozluźnienie i otwarcie.

Zajęcia pomogą Ci uelastycznić i wzmocnić ciało. Dadzą możliwość świadomej bezpiecznej aktywności.

Połączą Twój oddech z ruchem, co pozwoli oczyścić i uspokoić umysł.