https://www.fabrykasily.pl/

PROMOCJE

CENNIK

DRUŻYNA FORMY

OFERTA

 

KONTAKT

PLAN ZAJĘĆ

O NAS

ZAJĘCIA GRUPOWE

 

MORNING POWER

Zajęcia grupowe w formie treningu wytrzymałościowego, gdzie ćwiczenia wykonywane są w krótkich obwodach rozdzielonych aktywną przerwą. Zajęcia z wykorzystaniem stepperów, sztang, piłek, talerzy oraz własnego ciężaru ciała.

Czas wykonania każdego ćwiczenia razem z angażującą ruchowo przerwą wyznaczony jest ścisłą normą czasową.

 

OBUDŹ SIĘ - PORANNA JOGA

Zajęcia poranne jogi to zajęcia dla każdego, kto chce rozpocząć swój dzień przyjemną aktywnością. Dopasowane do uczestników sekwencje uelastycznią i wzmocnią ciało. Przygotujemy organizm na cały dzień poprzez płynne przejścia połączone ze świadomym oddechem. Na zajęciach poznasz techniki oddechowe, aktywną pracę z mięśniami oddechowymi.

Ćwiczenia wpłyną korzystnie na układ nerwowy, obniżając poziom stresu i napięcia w ciele.

 

MAMA W FORMIE

Jedyne w Skierniewicach zajęcia dla kobiet w ciąży.

Korzyści płynące z uczestnictwa w ćwiczeniach:

  • poprawa funkcjonowania układu krążenia i oddechowego

  • lepsza tolerancja wysiłku w czasie ciąży i porodu

  • uelastycznienie mięśni dna miednicy

  • pozytywny wpływ na przebieg ciąży, poród, połóg oraz dziecko

  • poprawa ogólnego samopoczucia.

Zajęcia są dostosowane do każdego trymestru ciąży.

Na zajęcia zapraszamy również świeżo upieczone mamy, które chcą wdrożyć swój organizm do treningów.

Zaleca się, aby odczekać około 8 tygodni po porodzie naturalnym, 10-14 tygodni po zabiegu cesarskiego cięcia.

 

 

TRENING FUNCJONALNY 

Celem treningów funkcjonalnych jest wszechstronne wzmocnienie całego ciała. Nie są one nakierunkowane na wzrost masy mięśniowej lecz na poprawę sprawności, koordynacji i gibkości.

Podczas treningu naśladowane są ruchy wykonywane na co dzień przy zwykłych czynnościach, lecz w szybszym tempie

i z większą ilością powtórzeń. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko urazów w życiu codziennym.

Bardzo ważną zaletą tej formy ćwiczeń jest również wzmacnianie tzw. mięśni głębokich, odpowiadających za utrzymanie prawidłowej postawy ciała – zmniejszenie ryzyka występowania bólu kręgosłupa. Trening funkcjonalny jest szczególnie wskazany dla osób prowadzących siedzący tryb życia, których gorset mięśniowy jest często słaby.

W celu zachowania dużej różnorodności ruchów wykorzystywane są dodatkowo przyrządy dostępne w naszym klubie:

liny, box'y, odważniki kulowe kettlebel, piłki lekarskie, taśmy, worki bułgarskie, kamizelki obciążeniowe, płotki i wiele innych.

Instruktor zadba, żeby każdy dał z siebie wszystko i odpowiednio zmotywuje do pracy bacznie pilnując przy tym prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń!

 

FAT BURNING

Fat burning - to zestaw ćwiczeń wzmacniających w szybkim tempie. Działa głównie na dolne partie ciała: brzuch, biodra, uda, pośladki. Ma charakter aerobowy (tlenowy) - podczas treningu rozgrzejesz całe ciało, wzmocnisz układ oddechowy i krążenia

oraz poprawisz koordynację ruchową. Intensywność zajęć jest dobrana w taki sposób, aby szybko zredukować poziom tkanki tłuszczowej.

 

PŁASKI BRZUCH

Jeśli chcesz mieć PŁASKI BRZUCH, konieczne jest wzmocnienie jego mięśni. Na zajęciach będziemy pracować zarówno nad zewnętrznymi warstwami, jak i mięśniami głębokimi, silnie koncentrując się na poprawności wykonywania ćwiczeń.

Każdy może spróbować swoich sił.

 

MF TRENING

MF Trening to zajęcia prowadzone w koncepcji obwodowo - stacyjnej.

Zajęcia mają na celu:

- doskonalenie sprawności fizycznej, redukcje zbędnej tkanki tłuszczowej,

- zadbać o zdrowie i funkcjonalność w odniesieniu do siedzącego trybu życia,

- program zawiera ćwiczenia z systemu CrossFit, treningu funckjonalnego, treningu siłowego oraz gimnastyki korekcyjnej,

- indywidualny dobór obciążeń i intensywności ćwiczeń względem uczestników,

- zajęcia dostosowane zarówno dla osób zaawansowanych jak i rozpoczynających swoją przygodę z aktywnym i prozdrowotnym trybem życia.

 

ABT

To zajęcia mające na celu wzmocnienie i ukształtowanie mięśni brzucha, ud i pośladków.

Trening ten polega na uelastycznieniu i wzmocnieniu mięśni oraz nadaniu im wymarzonego kształtu. Efektem takich ćwiczeń jest płaski brzuch, jędrne uda i mocne pośladki. Poprawie ulegają też siła, wydolność i wytrzymałość organizmu.

Do pomocy wykorzystujemy sprzęt w postaci hantli, obciążeń na nogi czym gum oporowych, a także wykonujmy ćwiczenia

z użyciem ciężaru własnego ciała. Dzięki ćwiczeniom pozbędziesz się uciążliwej oponki w talii czy wystających boczków,

w widoczny sposób ujędrnisz i podniesiesz pośladki, a dzięki przysiadom wyszczuplisz uda i wyeliminujesz tzw. skórkę pomarańczową. Przekonaj się, że warto!

 

PUMP & TONE

Pump & Tone to koncepcja treningu wytrzymałości siłowej ze sztangą przy muzyce.

To idealny trening grupowy, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, w czasie którego zbudujesz wytrzymałość mięśni, wzmocnisz gorset mięśniowy, poprawisz metabolizm. Każdy uczestnik zajęć dobiera obciążenie do indywidualnych możliwości, dla ćwiczonej w danej sekwencji grupy mięśniowej. Dzięki regularności i powtarzalności, skupiamy się na technice wykonania i progresie treningowym.

 

CARDIO BRZUCH&POŚLADKI 

Chcesz popracować nad strategicznymi miejscami? Trening brzucha, ud i pośladków z elementami cardio jest dla Ciebie!

Cardio brzuch&pośladki– to trening modelujący i wzmacniający mięśnie brzucha oraz dolnych partii ciała, czyli ud, pośladków

i bioder, przy użyciu dodatkowego sprzętu. Trening składa się z ćwiczeń siłowych, wpływających na sylwetkę oraz wydolnościowych, poprawiających kondycję i budujących wytrzymałość. Mamy cała godzinę, aby dokładnie przećwiczyć te partie

i zadbać o ich wzmocnienie i jędrność. To bardzo przyjemny sposób, który pozwoli Wam popracować nad sylwetką, jednocześnie spędzić miło czas :)

 

CHODŹ ODETCHNĄĆ - SPOKOJNA JOGA

Te zajęcia to uważna, świadoma praca z ciałem. Sekwencje jogi pozwolą Ci na wyciszenie układu nerwowego poprzez uelastycznienie i wzmocnienie ciała połączone z oddechem. Poznasz optymalny tor oddechowy, doświadczysz technik oddechowych, które dadzą Tobie ukojenie. Praktyka pozwoli Ci odetchnąć po całym dniu, wyciszyć się i spędzić ze sobą jakościowo czas. Zajęcia są odpowiednie dla każdego, również dla osób początkujących.

 

ZDROWE CIAŁO

Zajęcia zalecane dla każdego, niezależnie od wieku, czy poziomu wytrenowania. Miła dla ucha muzyka, nadającą rytm i tempo pracy, towarzyszyć będzie podczas wzmacniania całego ciała. Stosowane będą taśmy, piłki, hantle, itp - a wszystko pod czujnym okiem instruktora. Głównym celem zajęć jest profilaktyka zapobiegawcza bólom mięśni przykręgosłupowych i stawów.

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

"Wstajesz rano z bolącymi plecami; szyja daje o sobie znać, po całym dniu pracy przy komputerze; po całym dniu noszenia dziecka dokucza biodro i bark; jesteś osobą która nie umie ćwiczyć sama w domu i szuka miejsca oraz osób z którymi będzie czuła się dobrze; motywacji ... to te zajęcia będą dla Ciebie idealne!" Zajęcia zdrowy kręgosłup są zajęciami stworzonymi dla każdego! Polegają na uaktywnieniu mięśni głębokich, które tak bardzo są potrzebne w prawidłowej postawie ciała. Na zajęciach rozciągamy przykurczone mięśnie, gdyż w większości dnia jesteśmy w pozycjach zamkniętych. Wzmacniamy osłabione mięśnie, w celu uaktywnienia ich oraz pobudzenia czucia głębokiego czyli propriocepcji. Uczymy się prawidłowej techniki ćwiczeń, aby zmniejszyć ilość kontuzji, świadomości ciała w przestrzeni co zwiększa równowagę.

 

CHODŹ FIKNĄĆ - DYNAMICZNA JOGA

Zajęcia oparte na płynnych przejściach między asanami (pozycjami), cechuje je duża różnorodność.

Każde zajęcia są inne w zależności od tematu naszej praktyki. Np. otwarcie bioder, wzmocnienie obręczy barkowej, otwarcie klatki piersiowej. Dynamiczna joga to zajęcia dla każdego, kto chce pracować nad świadomością swojego ciała i jego siłą. Różnorodność sekwencji pozwala na modyfikacje dostosowane do uczestników zajęć. Początkujący otrzymają warianty pozycji dostosowane do ich potrzeb i możliwości. Osobom zaangażowanym w inne formy aktywności umożliwi rozluźnienie i otwarcie. Zajęcia pomogą Ci uelastycznić i wzmocnić ciało. Dadzą możliwość świadomej i bezpiecznej aktywności. Połączą Twój oddech z ruchem, co pozwoli oczyścić i uspokoić umysł.

 

PILATES

Pilates to system ćwiczeń który pozwala zyskać świadomość własnego ciała. Trening wzmacnia mięśnie, poprawia pracę słabszych obszarów ciała, zmniejsza napięcia, poprawia regenerację, zmniejsza ryzyko kontuzji, pozwala wyrzeźbić smukłą sylwetkę. Każdy ruch należy wykonywać świadomie pod pełną kontrolą co jest nie lada wyzwaniem! Joseph Pilates, autor tej metody, mawiał: „Po 10 sesjach poczujesz różnicę, po 20 zauważysz różnicę,  po 30 zauważą  ją wszyscy, bo będziesz mieć całkiem nowe ciało.”

 

ZUMBA GOLD

Zumba Gold to taneczny fitness o obniżonej intensywności. Zajęcia dostosowane dla osób rozpoczynających przygodę z zumbą, aktywnością fizyczną, seniorów, osób po kontuzjach, kobiet w ciąży i po porodzie. W trakcie zajęć oprócz części tanecznej przewidziana jest również rozgrzewka i kończące uspokojenie ciała. Zumba Gold oparta jest o najlepsze latynoskie hity, w takich rytmach jak merengue, salsa, cumbia, tango, flamenco. 

 

ZUMBA KIDS

ZUMBA KIDS to połączenie aktywności fizycznej z zabawą.

Trening w postaci tańca to wspaniała alternatywa dla ruchliwych

i aktywnych dzieci. Zajęcia zapewnią najmłodszym rozrywkę, jednocześnie dbając o rozwój motoryczny. Podczas zajęć dzieci uczą się koordynacji, równowagi, jednocześnie ucząc się dyscypliny oraz pracy

w grupie. Oprócz dobrej zabawy ZUMBA KIDS może być wspaniałą drogą do przełamania wewnętrznych barier dla bardziej nieśmiałych dzieci. Zajęcia prowadzone są przez licencjonowaną instruktorkę Zumba Kids, pedagoga wychowania artystycznego.

Dodatkowe zalety płynące z zajęć:

-nauka układów muzycznych przy muzyce

-wszechstronny rozwój dzieci

-wprowadzanie elementów fitness

-super zabawa :)