https://www.fabrykasily.pl/

 

TBC 

Total body conditioning, czyli TBC, to rodzaj zajęć fitness, które pozwalają wzmocnić i wyrzeźbić mięśnie całego ciała – od ramion po łydki, a dodatkowo spalić mnóstwo kalorii, dynamicznie spalić tkankę tłuszczową i poprawić kondycję. Podnieść pośladki i wysmuklić talie :)))Trening TBC to dwa w jednym. Z jednej strony obejmuje ćwiczenia aerobowe, które przyspieszają bicie serca i umożliwiają podkręcenie tempa metabolizmu, spalają tkankę tłuszczową, z drugiej – ćwiczenia wzmacniające mięśnie. TBC jest intensywny treningiem, ale też świetną zabawą!

 

 

MAMA W FORMIE

Jedyne w Skierniewicach zajęcia dla kobiet w ciąży.

Korzyści płynące z uczestnictwa w ćwiczeniach:

  • poprawa funkcjonowania układu krążenia i oddechowego

  • lepsza tolerancja wysiłku w czasie ciąży i porodu

  • uelastycznienie mięśni dna miednicy

  • pozytywny wpływ na przebieg ciąży, poród, połóg oraz dziecko

  • poprawa ogólnego samopoczucia.

Zajęcia są dostosowane do każdego trymestru ciąży.

Na zajęcia zapraszamy również świeżo upieczone mamy, które chcą wdrożyć swój organizm do treningów.

Zaleca się, aby odczekać około 8 tygodni po porodzie naturalnym, 10-14 tygodni po zabiegu cesarskiego cięcia.

 

 

TRENING FUNCJONALNY 

Celem treningów funkcjonalnych jest wszechstronne wzmocnienie całego ciała. Nie są one nakierunkowane na wzrost masy mięśniowej lecz na poprawę sprawności, koordynacji i gibkości.

Podczas treningu naśladowane są ruchy wykonywane na co dzień przy zwykłych czynnościach, lecz w szybszym tempie i z większą ilością powtórzeń. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko urazów w życiu codziennym.

Bardzo ważną zaletą tej formy ćwiczeń jest również wzmacnianie tzw. mięśni głębokich, odpowiadających za utrzymanie prawidłowej postawy ciała – zmniejszenie ryzyka występowania bólu kręgosłupa. Trening funkcjonalny jest szczególnie wskazany dla osób prowadzących siedzący tryb życia, których gorset mięśniowy jest często słaby.

W celu zachowania dużej różnorodności ruchów wykorzystywane są dodatkowo przyrządy dostępne w naszym klubie:

liny, box'y, odważniki kulowe kettlebel, piłki lekarskie, taśmy, worki bułgarskie, kamizelki obciążeniowe, płotki i wiele innych.

Instruktor zadba, żeby każdy dał z siebie wszystko i odpowiednio zmotywuje do pracy bacznie pilnując przy tym prawidłowej techniki wykonywanych ćwiczeń!

Jak sam mówi "Trening, który mam prowadzić w dużej mierze oparty będzie na ćwiczeniach zapożyczonych ze sportów walki. Uważam, że zawodnicy sportów walki są przede wszystkim najsprawniejszymi jak i bardzo silnymi sportowcami. Będzie to trening holistyczny!"

 

 

CARDIO BRZUCH

Chcąc uzyskać płaski brzuch należy wybrać ćwiczenia aerobowe - nie ma innej drogi.
Treningi cardio polepszają pracę serca i zwiększają, poprawiają metabolizm nawet do 24 godzin po treningu.
Największą jednak ich zaletą jest to, że rzeczywiście spalają one tłuszcz, w tym także ten na brzuchu! 
Połączenie i wdrożenie na zajęciach elementów cardio wraz z ćwiczeniami wzmacniającymi na mięśnie brzucha to najlepszy sposób na wyrzeźbienie "kaloryferka" na ciele. 
Na zajęciach będziemy przyspieszać tętno poprzez dynamiczne ćwiczenia wzmacniające ukierunkowane przede wszystkim na pracę mięśni brzucha, łącząc je z ćwiczeniami bardziej statycznymi, podczas których będziemy doskonalić technikę - tak, by rzeźbienie mięśni brzucha było jak najbardziej efektywne.

 

 

FAT BURNING

Fat burning - to zestaw ćwiczeń wzmacniających w szybkim tempie. Działa głównie na dolne partie ciała: brzuch, biodra, uda, pośladki.

Ma charakter aerobowy (tlenowy) - podczas treningu rozgrzejesz całe ciało, wzmocnisz układ oddechowy i krążenia oraz poprawisz koordynację ruchową.

Intensywność zajęć jest dobrana w taki sposób, aby szybko zredukować poziom tkanki tłuszczowej.

 

 

PILATES

Pilates to nieareobikowy system ćwiczeń; polega na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów.
Ćwiczenia wysmuklają sylwetkę, pozwalają uzyskać płaski brzuch, wzmocnić kręgosłup, pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wymodelować pośladki.
Technika ruchu aktywizuje szczególnie mięśnie głębokie kręgosłupa, które w typowej aktywności ruchowej pracują w ograniczonym zakresie.
Mięśnie rozciągają się, wzmacniają i stają się bardziej elastyczne, przez co ciało odzyskuje sprężystość, poprawia się sylwetka, figura staje się smukła i młodzieńcza (mięśnie nie rozbudowują się tutaj wszerz tylko wzdłuż), a chód lekki i pełny gracji.
Podczas ćwiczeń (przy relaksującej muzyce) nie wykonuje się gwałtownych ruchów i podskoków - dzięki czemu jest to metoda doskonała dla osób z bólami stawów i kręgosłupa, osób z nadwagą, ograniczającą możliwość aktywnych ćwiczeń, oraz dla tych, którzy długo nie ćwiczyli.

 

 

MF TRENING

MF Trening to zajęcia prowadzone w koncepcji obwodowo stacyjnej

Zajęcia mają na celu:

- doskonalenie sprawności fizycznej, redukcja zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wysportowana i proporcjonalna sylwetka

- zdrowie i funkcjonalność w odniesieniu do siedzącego trybu życia

- program zawiera ćwiczenia z systemu CrossFit, treningu funckjonalnego, treningu siłowego oraz gimnastyki korekcyjnej

- indywidualny dobór obciążeń i intensywności ćwiczeń względem uczestników

- zajęcia dostosowane zarówno dla osób zaawansowanych jak i rozpoczynających swoją przygodę z aktywnym i prozdrowotnym trybem życia.

 

 

BUP

Brzuch, uda, pośladki, a więc to na czym kobietom zależy najbardziej.

Wytrzymałościowo - wzmacniająca forma zajęć nastawiona na kształtowanie sylwetki i spalanie tkanki tłuszczowej. Połączenie ćwiczeń funkcjonalnych z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała oraz z dodatkowym obciążeniem, do tego ukierunkowanie na dolne partie ciała sprawią, że na efekty nie trzeba będzie długo czekać.

 

 

PROJEKT FORMA

To zajęcia stworzone w celu poprawy sylwetki, angażujące do pracy całe ciało. Podczas treningu wykonujemy określone sekwencje ćwiczeń ze zmienną intensywnością. Łączymy bardzo intensywne ćwiczenia cardio z ćwiczeniami siłowymi, których zadaniem jest wzmacnianie mięśni. Zajęcia są różnorodne z uwagi na wykorzystanie różnych akcesoriów i sprzętów treningowych. Ćwiczenia gwarantują poprawę samopoczucia i dają zastrzyk energii.

Zalety:

- spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej i wzrost tkanki mięśniowej,

- wzrost gęstości tkanki kostnej, jej masy i stopnia mineralizacji,

- zwiększenie wydolności krążeniowo-oddechowej,

- zwiększenie koordynacji ruchowej, np. zakresu ruchów w stawach, ich gibkości i stabilności,

- stymulacja układu odpornościowego,

- spowolnienie procesu starzenia się,

- przyspieszenie przemiany materii.

 

 

BODY & MIND

Te zajęcia mają formę fitness, którą charakteryzują pełne spokoju ćwiczenia, zaspokajające nie tylko potrzeby fizyczne, ale i duchowe. Głównym celem zajęć Body&Mind jest utrzymanie idealnej równowagi zarówno pomiędzy zdrowiem psychicznym jak i fizycznym. Podczas zajęć brzmi miła dla ucha muzyka, która jest zarówno tłem, jak i wyznacznikiem tempa. Przeważają spokojne ruchy, które pozwalają uzyskać świadomość swojego ciała. Ćwiczenia Body&Mind pozwalają przechodzić od jednego do drugiego ruchu powoli, dzięki czemu możemy wsłuchać się w rytm naszego ciała, koncentrując się również na oddechu. Na każdych zajęciach druga połowa przeznaczona zostanie na stretching, natomiast pierwszą połowę zajęć, w ramach założeń nurtu Body&Mind, prowadząca będzie dostosowywać do potrzeb i możliwości grupy ćwiczebnej. Zajęcia są zalecane dla każdego, bez względu na wiek czy poziom wytrenowania.

 

 

CLASSIC STYLE FITNESS 

Trening typowo wzmacniający, angażujący całe ciało. Podczas treningu aktywowane są zarówno górne, jak i dolne partie mięśni. Wykonywane ćwiczenia kształtują biodra, uda, pośladki, brzuch, ramiona i biust. Skuteczność ćwiczeń jest efektem wielokrotnych powtórzeń, a dzięki temu, że wykorzystywane są do nich sprzęty, trening jest urozmaicony, co nie powala się na nim nudzić.

Nad poprawnością wykonywanych ćwiczeń, a tym samym ich skutecznością, czuwa zawsze nasz instruktor.

Ten trening poprawi Twoje kształty, podkreślając Twój widok z przodu jak

i z tyłu.

 

ZDROWY KRĘGOSŁUP

"Wstajesz rano z bolącymi plecami; szyja daje o sobie znać, po całym dniu pracy przy komputerze; po całym dniu noszenia dziecka dokucza biodro i bark; jesteś osobą która nie umie ćwiczyć sama w domu i szuka miejsca oraz osób z którymi będzie czuła się dobrze; motywacji ... to te zajęcia będą dla Ciebie idealne!" Zajęcia zdrowy kręgosłup są zajęciami stworzonymi dla każdego! Polegają na uaktywnieniu mięśni głębokich, które tak bardzo są potrzebne w prawidłowej postawie ciała. Na zajęciach rozciągamy przykurczone mięśnie, gdyż w większości dnia jesteśmy w pozycjach zamkniętych. Wzmacniamy osłabione mięśnie, w celu uaktywnienia ich oraz pobudzenia czucia głębokiego czyli propriocepcji. Uczymy się prawidłowej techniki ćwiczeń, aby zmniejszyć ilość kontuzji, świadomości ciała w przestrzeni co zwiększa równowagę.

 

ZAJĘCIA GRUPOWE

O NAS

PLAN ZAJĘĆ

KONTAKT

 

OFERTA

DRUŻYNA FORMY

CENNIK

PROMOCJE